image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Єгор Семенков: «Перемога — в наших серцях»

Урочисті заходи до Дня Перемоги над нацизмом, що проходять у Шевченківському районі м. Запоріжжя, зібрали тисячі запоріжців.

Серед них ветерани війни, їх діти, онуки, представники обласної та міської влади, підприємств міста, громадських організацій та народні депутати України В’ячеслав Богуслаєв, Сергій Тарута та Олег Ляшко.

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков привітав присутніх від імені голови облради Григорія Самардака та кожного депутата обласної ради зі святом.

— Ветерани, які відбудували українські міста та села у післявоєнні роки, хочуть бачити Україну процвітаючою. Для цього потрібна міцна індустріалізація, нова економіка, щоб стабільно, безперебійно працювали «Запоріжсталь», «Мотор-Січ», відновив випуск автомобілів «Запорізький автомобільний завод», і щоб в Україні відкрилися ще безліч малих, середніх та великих підприємств. Хочу запевнити всіх ветеранів, що Перемога — в наших серцях, вона — в нашому ДНК, і вона передається нашим дітям, онукам та правнукам, — завірив присутніх Єгор Семенков.

Серед тих, хто розділив свято Перемоги із жителями Запоріжжя у парку імені Клімова, були й заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, депутати обласної ради Василь Хвостак, Сергій Знаменський та інші.

Представники депутатського корпусу Верховної Ради, вітаючи запоріжців зі святом, наголосили на особливості цього дня для кожного українця.

— Для нас, моторівців, це гарна традиція – щороку збиратися разом для відзначення дня Перемоги. Й сьогодні ми дякуємо ветеранам за можливість жити під небом, сонцем та дихати вільним повітрям. Ми робимо все, щоб Україна була сильною, щоб ми були вільною краъною з вільним народом, щоб працювали дитячі садки, школи, та щоб ми були єдині, адже поки ми єдині – ми перемагаємо, — сказав В’ячеслав Богуслаєв.

В рамках свята всі бажаючі на чолі з ветеранської організацією «Мотор-Січ» вшанували пам’ять загиблих, поклавши квіти до пам’ятника «Скорботна мати». Також для гостей свята підготували святковий концерт студії художньої самодіяльності з творчими номерами, які супроводжувалися музикою та піснями воєнних літ.