image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Після розваг — морозиво!

У Міжнародний день захис-ту дітей  біля Терпіннів-ського будинку культури зібралося чимало малечі. На них чекала велика святкова програма: безкоштовні батути та інші розваги.

Все це було організовано сільською радою та численними спонсорами, які працюють на території населених пунктів сільської ради. Окрім атракціонів, для дітвори провели веселий концерт, який підготували колективи будинку культури.

 Терпіннівський сільський голова Наталя Овсяннікова зазначає, що в сільській раді піклуються і про літній відпочинок дітей пільгових категорій. З місцевого бюджету виділено 50 тис. грн. на ці витрати, завдяки чому 30 малят вирушили на відпочинок. Минулого року малеча також оздоровлювалась за рахунок сільської ради.

Дітвора була в захваті від розваг — черга біля батутів та веселих гірок майже не розходилася, бо всім хотілося відвідати атракціони хоча б кілька разів. Не менше задоволення вони отримали і від виступів акторів та щиро аплодували їм. По завершенню святкувань малечу пригостили морозивом.