image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Віддають кров заради здоров’я людей

Напередодні Міжнародного дня донора, який щорічно відзначається 14 червня, у Палаці культури ім.  Т. Г. Шевченка відбулася урочиста зустріч пред-ставників Мелітопольської районної та міської влади, това-риства Червоного Хреста та медичних працівників з тими, хто здавав свою кров для порятунку людей, які опинилися в складній ситуації.

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич зазначив, що завдяки донорській крові вдається врятувати життя навіть у найскладніших ситуаціях. А заступник Мелітопольського міського голови Світлана Бойко зауважила, що, з одного боку, донором може стати будь-яка здорова людина, яка досягла 18-річного віку і не має протипоказань, з іншого боку,  донором може стати тільки Людина з великої літери.

Благочинний православних церков Мелітополя (УПЦ МП) протоієрей Максим Смирнов побажав донорам міцного здоров’я та підкреслив, що добро завжди повертається.

Районний очільник Сергій Селевич вручив посвідчення «Почесний донор України» мешканцям Мелітопольського району Валентині Єрмоленко, Галині Перовій та Сергію Попову. Також посвідчення отримали й городяни  Олександр Богданов, Валентина Шелудько, Віктор Борботько, Леонід Дашкін та Олексій Булат.

А начальниця міського відділу охорони здоров’я Лариса Саприкіна вручила Подяку донорам, які давали кров з 2017 року і давали плазму більше 20 разів.