image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ціни на дитячий відпочинок зросли

Щороку влітку за рахунок державного, обласного та районного бюджетів оздоровлюються діти пільгових категорій та талановиті учні. 2018 не став винятком, але через високу ціну путівок вже менше малечі зможе оздоровитися безкоштовно.

Начальник управління соціального захисту населення Мелітопольської райдержадміністрації Світлана Узунова розповіла, що минулого року в середньому можна було знайти відпочинок за п’ять-шість тис. грн., а наразі найдешевша вартість — це дев’ять тис. грн. Діти із сіл Мелітопольського району відпочинуть на державні кошти у всеукраїнських закладах, а на обласні —  на місцевих курортах. Так дев’ять дітей перебувають в «Молодій гвардії» та «Артеку». Коштом обласного бюджету 65 малюків оздоровлюватимуться в закладах «Факел» та «Аіст» м. Бердянськ, «Меотида» м. Приморськ. З районного бюджету для дитячого оздоровлення передбачено 115 тисяч грн. для при-дбання 13 путівок та підвіз малечі на відпочинок. Окрім ді-тей, скористатися своїм правом на безкоштовне оздоровлення зможуть і пільгові категорії дорослих. У 2018 році планується закупівля путівок для дев’яти людей з інвалідністю, для п’яти людей з травмою хребта, п’яти учасників АТО, також один учасник АТО пройде   психологічну реабілітацію.

Бюджетникам  компенсують оздоровлення малечі

 Цього року вступили в дію нововведення для працівників бюджетних установ. Вони зможуть за рахунок обласної програми отримати компенсацію частини коштів, які витратили на оздоровлення своїх дітей.

— Для цього необхідно при-дбати путівку за власний рахунок до оздоровчого закладу на 21 день. Вартість компенсації 50% від вартості путівки, але не більше двох прожиткових мінімумів, тобто не більше 3682 грн., — пояснила Світлана Узунова

Для отримання таких коштів необхідно не менше шести місяців працювати в бюджетній сфері та жити в Запорізькій області. Також для цього одному з батьків слід подати чималий пакет документів до управління соціального захисту населення за місцем проживання. Серед переліку: заява, копія паспорта, копія свідоцтва про народження дитини, довідка з місця роботи, копія путівки, документ, який підтверджує фактичне оздоровлення — довідка з закладу або відривний талон.