image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пісня літа «Веселкової країни»

14:50 20.06.2018

1 червня – Міжнародний День захисту дітей, і саме він став початком незвичайного оздоровчого літнього періоду для дітей Новобогданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. З 1 черня – 15 червня в школібуло організовано пришкільний майданчик «Веселкова країна» для дітей 1-4 класів.

Кожен ранок починався веселою музичною фізичною хвилинкою, яка надавала їм енергії на цілий день.

Поїздка до міського парку ім. Горького додала свою родзинку бурхливим емоціям дітей. Адже саме єднання з природою виховує турботливе ставлення до всього живого, що їх оточує.

На «Казковій галявині» вихованці зустрічалися з улюбленими героями, які не наче говорили: «Дружба понад усе!»

Відвідування мелітопольського зоопарку (Страусина ферма ) розвинуло у дітей зацікавленість тваринним світом не лише своєї місцевості, але й усього світу.

Знайшлось місце й для пізнавальної інформації. У музейній кімнаті при сільській бібліотеці села Новобогданівка діти неначе поринули у минуле: вони дізналися про побут своїх пращурів, знаряддя праці, про саму історію свого рідного села.

Навіть кабінет інформатики сприймався як у перше, бо завдяки Копустинському К.В. вони не лише гралися, а й розвивали логіку, увагу, кмітливість.

Такого розмаїття розваг діти не бачили давно!

Своєю майстерністю вихователі кожен день робили цікавим та незвичайним.Вихователі колективу «Веселкової країни»: Поправко І.Г,Десятерик Л.М., Стовбур В.А., Слукіна С.А., Олешко І.М., Вознюк Н.М., Копустинський К.В., Черняков В.І проводили концерти та конкурси, спортивні змагання,рухливі ігри, що сприяли активному розвитку особистості дитини, та допомагала вихованцям проявляти свої творчі можливості. Разом вони грали, малювали, ліпили, танцювали, співали – всього навіть назвати неможливо!

Діти отримали масу задоволення, заряд бадьорості та енергії. Вся діяльність пришкільного майданчика була спрямована на формування дружнього колективу дітей. Тому останній день на шкільне подвір’я всі вийшли як одна родина.Для всіх дітей був накритий «солодкий» стіл.Радість і невеличкий смуток розлучення стрічкою вилися поміж вихованців. Але ж пісня про канікули, яку співали діти наприкінці лінійки, заповнила їхні серця чудовим настроєм майбутнього літнього відпочинку.

Директор школи Скороход Г.І.