image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді

З 29 по 31 травня 2018 року на територіїтурбази «Лиса гора», м. Василівкакомунальним закладом «Запорізькийобласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсійучнівськоїмолоді» Запорізькоїобласної ради (КЗ «Центр туризму» ЗОР) був проведений обласнийзліт-змагання з пішохідного туризму середучнівськоїмолоді.

Головними завданнями зльоту були перевірка та підвищення рівня майстерності з техніки пішохідного туризму, виконання спортивних розрядів з туризму та виявлення обдарованої молоді, створення умов для її розвитку, фізичного та духовного самовдосконалення.

У зльоті брали участь 28 команд загальною кількістю 206 учасника з навчальних закладів області: Комунарського району м. Запоріжжя; міст Бердянська, Енергодара, Мелітополя, Токмака, Василівка, Веселівського, Бердянського, Вільнянського, Якимівського, Чернігівського, Михайлівського, Мелітопольського та Приморського районів області та КЗ «Центр туризму» ЗОР.

На урочистому відкритті зльоту з вітальним словом до учасників звернулися директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна та директор КЗ «Центр туризму» ЗОР Романчук Олександр Павлович.

Команди юних туристів показали свої вміння у конкурсній програмі, на дистанції: «Смугаперешкод» та з орієнтування. Боротьба була дуже напружена, але атмосфера панувала дружня.

За підсумками роботи головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку конкурсної програми зльоту стали: в середній віковій групі: І місце посіла команда Мелітопольського району (керівник Степанов Олександр Васильович)

 в старшій віковій групі: І місце посіла команда Мелітопольського району (керівник Степанов Олександр Васильович),

На дистанції «Смугаперешкод» місця розподілилися таким чином:

в молодшій віковій групі ІІ місце — команда Мелітопольського району (керівник Степанов Олександр Васильович),

— в середній віковій групі: І місце посіла команда Мелітопольського району (керівник Степанов Олександр Васильович),

— в старшій віковій групі: І місце посіла команда Мелітопольського району (керівник Степанов Олександр Васильович).

Вітаємо команду та наставника і бажаємо подальших успіхів і перемог.