image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Соціальне таксі вже працює в Мелітополі

10:40 04.07.2018

Транспортною соціальною послугою можуть скористатись особи 1 та 2 групи інвалідності з порушеннями опорно-рухового апарату, які пересуваються на інвалідних візках, та які отримують пенсією, розмір якої не перевищує двох прожиткових мінімумів станом на 01.01.2018, для осіб, які втратили працездатність (2 746 грн.) та зареєстровані у м. Мелітополі. 

Соціальна послуга надається за рахунок бюджетних коштів, передбачених за міською програмою «Соціальне таксі», та є безоплатною для користувачів. Перевезення здійснює транспорт, обладнаний підйомником. В червні послуга працювала в тестовому режимі.

Соціальна послуга надається у робочі дні з 8.00 до 18.00. Заявка на отримання  послуги подається диспетчеру за 3 дні до дати виконання з наступною передачею документів перевізнику в день надання соціальної послуги:

  • копію паспорту,
  • копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (за наявності), копію довідки МСЕК, копію індивідуальної програми реабілітації( ІПР).

Перевезення Споживачів здійснюється до таких соціально значущих об’єктів інфраструктури:

  • органи державної влади та органи місцевого самоврядування;
  • установи соціального захисту та соціального обслуговування населення;
  • заклади охорони здоров’я;
  • лікувально-профілактичні заклади;
  • культурно-освітні заходи;
  • громадські організації.

Прийом диспетчером заявок на надання соціальної послуги проводиться в робочі дні з 9.00 до 17.00 за номером 0689834987.

    Учасники реалізації проекту з організації надання транспортної соціальної послуги: БО «Соціальний фонд» та Територіальний центр соціального обслуговування Мелітопольської міської ради Запорізької області.

Нагадаємо, що послуга стала можливою завдяки підтримки мелітопольцями проекту “Соціальне таксі, кому важко підвези” в конкурсі Бюджет участі 2017 р.  від Мелітопольської міської ради на суму 200 тис. грн.

Контактна особа — Кучина Катерина (067) 280-67-60