image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували головний Закон держави

15:16 06.07.2018

Голова райдержадміністрації С. Селевич (праворуч) вручив відзнаку Президента України учаснику АТО Олександру Залаті

27 червня в Мелітопольському районі відбулися урочистості, присвячені двом святковим датам — Дню Конституції та Дню державного службовця.

Першим до присутніх звернувся голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич , який привітав працівників райдержадміністрації та наголосив, що саме їх плідна праця має втілювати в життя засади головного закону України. А заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна підкреслила, що вірить: завдяки спільним зусиллям українців в нашій державі буде жити безпечно та комфортно. Свою точку зору щодо дотримання норм Конституції висловили й інші учасники заходу. Так, Семенівський сільський голова Андрій Єрмоленко зазначив, що для того, щоб головний закон діяв, старання мають докласти не тільки чиновники, а й громадськість.

Під час урочистостей учасник АТО Олександр Залата нагороджений відзнакою Президента України. Обласні та районні нагороди отримали мешканці району та державні службовці. Впродовж заходу у залі лунали українські пісні, які прославляли рідну державу.