image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Колишні студенти вирушили у доросле життя

15:21 06.07.2018

850 випускників Мелітопольського державного педагогічного університету  ім. Б. Хмельницького 3 липня отримали дипломи про вищу освіту.

З цією визначною подією їх вітали викладачі, батьки та представники влади.

На урочистостях колишнім студентам бажали наснаги та прославляти рідний навчальний заклад своєю працею.

Ректор університету Анатолій Солоненко зазначив,   що випускники МДПУ ім.  Б. Хмельницького працюють не тільки вчителями та вихователями. Вони є гідними представниками інших професій, бо у ВИШі навчають  і непедагогічним спеціальностям. Він також висловив сподівання, що випускники повернуться в МДПУ ім.  Б. Хмельницького для підвищення кваліфікаційного рівня.

Від імені мелітопольського міського голови молодих фахівців привітала його перший заступник Ірина Рудакова, яка закликала їх докласти максимум зусиль для розвитку України.

На заході присутні висловили слова вдячності українським військовим, які наразі боронять кордони країни, та хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускника МДПУ ім. Б. Хмельницького Олександра Пальгуєва, який трагічно загинув у зоні проведення АТО.

Під час урочистостей Анатолій Солоненко вручив випускникам дипломи з відзнакою. Із 794 бакалаврів такі документи про вищу осві-ту отримали 24, а із 56 магістрів — 13 завершили навчання на відмінно.

Традиційно творчі колективи та солісти МДПУ подарували присутнім яскравий концерт.