image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Актуальні завдання силових структур

Метою спільної наради з правоохоронними органами було обговорення профілактики правопорушень

В Мелітопольському районі готові до протидії пожежам. Про це повідомив начальник Мелітопольського міськрайонного управління держслужби з надзвичайних ситуацій Іван Пецух під час спільної наради з правоохоронними органами, яка відбулася в райдержадміністрації.

Іван Пецух зауважив, що найбільше пожеж припадає саме на кінець липня, тому в цей період виїжджати на виклики доводиться досить часто, а рятувальники працюють в посиленому режимі. Тож, за словами Івана Пецуха, через чимале завантаження техніки актуальною стає проблема наявності пального.
Також присутні обговорили стан оперативної ситуації на території району та забезпечення громадського порядку. Голова райдержадміністрації Сергій Селевич зазначив, що рівень злочинності в нашому регіоні — найвищий по Україні. Тому він закликав представників поліції посилити роботу з профілактики правопорушень. Учасники наради також зазначали, що на території району орудують браконьєри, які випилюють лісосмуги, та попри це залишаються безкарними. Також районний очільник приділив увагу операції «Врожай-2018» і зупинився на її особливостях.
У підсумку присутні вирішили проводити такі зустрічі двічі на місяць задля оперативного вирішення поточних проблем.