image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нові можливості державної служби зайнятості

     20 липня 2018 р. Мелітопольський районний центр зайнятості на території Мирненської об’єднаної громади провів інформаційних захід, в результаті якого до населення  та роботодавців смт Мирне була доведена інформація про послуги служби зайнятості у т.ч через Веб — сайт  «Єдине соціальне середовище зайнятості».

   Основні переваги нового сайту зручний та швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні, електронні кабінети для клієнтів служби зайнятості, можливість подання роботодавцями звітності в режимі онлайн, розширення можливостей самообслуговування громадян шляхом доступу до «Електронної черги», аналітична та статистична інформація про ринок праці та діяльність державної служби зайнятості, можливість пройти профорієнтаційне тестування для визначення своїх

 здібностей до того чи іншого виду професійної діяльності.  А також, доступність до ресурсів не лише з комп’ютера , а з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android  та Apple.

   З  10 липні 2018 року на веб-порталі «Єдине соціальне середовище зайнятості» державною службою зайнятості запроваджено анкетування роботодавців про потреби в працівниках на 2019 рік. Роботодавці мають можливість заповнювати анкети у «Персональних кабінетах» у розділі «Опитування». Сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрах зайнятості логіни та паролі для входу в персональний кабінет.

Мелітопольський районний центр зайнятості запрошує роботодавців залучитися до анкетування сьогодні, щоб забезпечити збалансований ринок праці завтра.