image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Про небезпечних тварин розповідає повчальний довідник

Фото с сайта https://sites.google.com/site/biologiatvarin5505/klas-ssavci-zviri

Збереження природних цінностей, дослідження навколишнього середовища, а також організація   безпечного відпочинку та туризму. Такі завдання перед собою ставить Приазовський Національний природний парк.

Його діяльність поширюється на природоохоронну територію Мелітопольського, Бердянського, Приазовського та Якимівського районів.

Наукове відділення парку регулярно фіксує зміни, які відбуваються на території парку. На сьогодні тут проживає більше 1700 видів тварин та понад 1300 різновидів рослин. Але не всі вони безпечні для людей. Тому наразі спеціалісти парку працюють над розробкою ілюстрованого довідника про небезпечних представників флори та фауни.

Начальник наукового відділу Приазовського Національного природного парку Наталя Барабоха розповіла, що в Мелітополі за підтримки місцевої влади стартував конкурс громадських проектів.

— Проект під назвою «Небезпечне сусідство під час відпочинку на природі». Передбачається повнокольорове довідкове видання про рослини і тварин, які можуть завдати шкоди. Ми хочемо сформувати у громадян уважне ставлення до біоти для запобігання негативним наслідкам взаємодії людини та довкілля, — розповіла вона.

Наступний етап — голосування. Громадяни зможуть безкоштовно проголосувати у будь-якій міській бібліотеці за наявності паспорта або через сайт melitopol-online.gov.ua.

Наталя Барабоха переконана, що довідник про небезпечних тварин та рослини стане в пригоді мешканцям Мелітопольщини під час відпочинку на природі чи на узбережжі Азовського моря.