image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Рахували гроші та змінювали кадри

10:44 29.08.2018

До районного бюджету надійшли кошти від сільських рад. Їх розподіл затвердили на 23 позачерговій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 16 серпня.

В тому числі гроші були перераховані на безкоштовний інсулін для хворих на діабет. Так, Вознесенська сіль-ська рада перерахувала 50 тис. грн. для сільської амбулаторії, Семенівська сільська рада — понад 30 тис. грн. на інсулін, Новенська — понад 51тис. грн. для місцевої мед-установи та на придбання інсуліну, Астраханська сільська рада передала 30,5 тис. грн. на зарплатню сімейному лікарю, Новгородківська сільська рада виділила 20 тис. грн. на освітні заклади  та придбання інсуліну.

Кошти до районного бюджету також направили Полянівська та Новомиколаївська сільські ради. Щодо придбання інсуліну, то на ці витрати надійшло 72 тис. грн., і з районного бюджету ця сума покриє дефіцит ліків на вересень, кошти сільських рад використають пізніше. Місцеві бюджети також виділили  понад півтора мільйона  гривень на будівництво нових амбулаторій у селах Терпіння, Новомиколаївка та Семенівка.

На сесії депутати райради  затвердили кадрові призначення. Так, вони одноголосно підтримали кандидатуру Андрія Лінника на посаду директора КЗ » Районний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Начальник відділу управління об’єктами спільної власності територіальних громад району райради Ігор Пєрє-вєрзєв розповів, що Андрій Лінник працює в районі з 1990 року, у різні роки був тренером з культуризму, вчителем фізичної культури у Тихонівській школі, інструктором зі спорту, тренером з  футболу в СК «Колос», є тренером другої категорії. З 2007 року і по цей час є суддею Федерації футболу Мелітопольського району.

До речі, для Ігоря Пєрєвєрзєва 16 серпня стало  останнім робочим днем. Він пішов на заслужений відпочинок, пропрацювавши в структурах районної влади 35 років.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик подякував ветерану держслужби за сумлінну працю та побажав на пенсії не сумувати і знайти заняття до душі.

На цьому сесійному засіданні депутати працювали злагоджено та всі проекти рішень підтримували одностайно.