image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Єднати зусилля заради благополуччя країни

12:05 29.08.2018

Патріотичними творами та запальними танцями радували артисти учасників районних урочистостей з нагоди Дня Незалежності та Дня Державного прапора, які відбулися 23 серпня.

На свято зібралися представники сільських рад, ветерани бойових дій, працівники районної ради та райдерж-адміністрації, мешканці району. Присутні бажали один одному миру та розвитку країни.

Висловлювали учасники свята і своє бачення того, як слід розвивати нашу державу. Так почесний громадянин Мелітопольського району Едуард Шевченко наголошував, що вкрай важливо розвивати економіку країни, бо тільки завдяки економічній незалежності можна досягти успіху у всіх сферах. А почесний громадянин Михайло Гранкін наголосив: кожен повинен думати не тільки про власний добробут, а й про те, як зробити свій, хай хоч і невеликий, внесок у розбудову своєї вулиці і села і тим самим зробити кращою нашу країну.

З головними державними святами присутніх привітали районні очільники. Так, голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич побажав злагоди та миру на нашій землі.

А голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик підкреслив: Україна — це одна велика сім’я, яка має об’єднати свої зусилля заради спільного благополуччя. До привітань приєднався і Мелітопольський міський голова Сергій Мінько.

Особливу увагу цього дня приділили почесним громадянам району. Ра-йонні очільники зазначили, що вся інфраструктура населених пунктів була зведена їх руками. Почесним громадянам вручили нагрудні знаки та посвідчення.

Також слова вдячності лунали й на адресу військових, які наразі боронять суверенітет країни. А воїни, в свою чергу, відзначили грамотами тих, хто робить великий внесок у патріотичне виховання молоді.

З нагоди свята були вручені державні, обласні та районні нагороди. Так, заступник директора державного підприємства «Відродження» Віктор Краснопер отримав відзнаку Президента України » За гуманітарну участь в антитерористичній операції», а Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня.

Під час святкування був розгорнутий великий прапор України, його розгорнули над головами присутніх.