image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Заслуги лікаря отримали високу оцінку

Нагрудний знак та посвідчення Почесного громадянина Мелітопольського району отримав ветеран медичної праці Пилип Олексійович Пирогов (на фото).

Цю почесну місію виконав голова районної ради Олександр Мордик. Районний очільник нагадав, що в Мелітопольському районі з 2000 року прийнята програма «Почесний громадянин Мелітопольського району».

— Пилипу Олексійовичу присвоєно звання «Почесний громадянин Мелітопольського району» у грудні 2017 року. Але цього року було прийнято рішення виготовити нагрудний знак та нове посвідчення, — пояснив Олександр Мордик та продовжив розповідь про трудову діяльність Пилипа Пирогова: — Пилип Олексійович пропрацював у Мелітопольському районі 42 роки, очолював одну з кращих у районі Новомиколаївську дільничну лікарню, а потім — Новомиколаївську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. 42 роки — це епоха, через його теплі руки пройшли чимало поколінь, за що його поважають та дуже цінують.

Пилип Олексійович також приймає активну участь у громадському житті сіл та району. Неодноразово обирався депутатом сільської та районної рад, нагороджений знаком «Відмінник охорони здоров’я», грамотою Міністерства охорони здоров’я, орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня. Олександр Мордик подякував Почесному громадянину Мелітопольського району Пилипу Пирогову за внесок у розвиток охорони здоров’я Мелітопольського району. Привітали ветерана праці і Новомиколаївський сільський голова Євген Таланов та колектив амбулаторії.

Ветерану медичної справи вручили квіти та побажали міцного здоров’я. Сам Пилип Олексійович стверджує, що ні хвилини не шкодує про обраний професійний шлях.