image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До уваги керівників організацій та підприємств, фізичних осіб-підприємців, бухгалтерів м. Мелітополь, Мелітопольського, Приазовського та Якимівського районів!

З 01 жовтня 2018 року, відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12, заяви-розрахунки для надання матеріального забезпечення застрахованим особам, окремих виплат потерпілим на виробництві, відшкодування вартості поховання потерпілого та пов’язаних з цим ритуальних послуг за рахунок коштів Фонду надаються страхувальниками за новою формою. Порядок та додатки із встановленими зразками нової форми заяви-розрахунку та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам розміщено на офіційному сайті Фонду соціального страхування України www.fssu.gov.ua у розділі Нормативно-правова база/Постанови правління Фонду за 2018 рік.

Заяви-розрахунки надаються  страхувальниками у двох примірниках в паперовому вигляді особисто до відділення Фонду за адресою: м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, буд. 16, або надсилаються в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису на електронну адресу відділення: melt.zp@fssu.gov.ua

Графік роботи відділення:

Пн, вт, ср, чт:  8.00–17.00 год.

Пт: 8.00–16.45 год.

Перерва: 12.00–12.45 год.

Вихідні: субота, неділя.

Телефон: (0619) 42-67-53.

 

 

 

 

 

До уваги керівників організацій та підприємств, фізичних осіб-підприємців, бухгалтерів м. Мелітополь, Мелітопольського,

Приазовського та Якимівського районів!

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області повідомляє.

За умови використання коштів Фонду соціального страхування України прийом звітів від страхувальників за формами:

  • Звіт Ф4-ФСС з ТВП (Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням);
  • Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на  виробництві та професійних захворювань України (додаток до Постанови правління Фонду від 30.11.2010 №31)

за 9 місяців 2018 року буде здійснюватися з 01 по 22 жовтня 2018 року за адресою: м. Мелітополь, вул. Бейбулатова, 16.

Довідки за телефонами: 42-67-53, 42-67-55.

 

Мелітопольське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.