image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Проти зухвалих грабіжників діють спеціальні підрозділи

14:46 19.09.2018

Кількість резонансних злочинів на Мелітопольщині суттєво зросла. Лише за останній місяць сталося декілька зухвалих пограбувань. Про те, як поліція розслідує кожну таку справу, як правоохоронці протидіють зловмисникам і що планують для забезпечення громадського порядку, обговорювали на нараді в райдержадміністрації, яка проводилась спільно з представниками правоохоронних органів.

Занепокоєння викликали зовсім свіжі події. Так, в ніч на 9 вересня, в місті сталося відразу дві крадіжки. Одна з них — розбійний напад, під час якого у місцевого підприємця вкрали чималу суму грошей. У цю ж ніч в Мелітополі було пограбовано управління соцзахисту населення Мелітопольської РДА, де невідомі викрали комп’ютерну техніку.

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль на своїй сторінці в Фейсбук опублікував пост, в якому акцентує увагу на крадіжках, які відбуваються в Мелітополі та районі: «Щоб потрапити в будівлю адмінустанови, злодії відігнули металеву решітку на вікні. Не встановлені особи поцупили 2 ноутбуки в управлінні соцзахисту населення, в архіві недорахувались виборчих скриньок. Проте інші ноутбуки правопорушники не взяли. Так само проігнорувавши сейфи, які були зламані. Більше це схоже не на пограбування, а на дискредитацію органів влади. Адже управління соцзахисту — це дуже важлива ланка діяльності влади. Тут працюють люди, які щодня спілкуються з нашими громадянами і надають допомогу найбільш незахищеним верствам населення».

Обласний очільник також наголошує, що випадки крадіжок — це не просто збіг обставин: «Особисто я задаюсь питанням — чому це відбувається саме в Мелітополі? Можливо, до цього інциденту причетні ті політики, що не вважають Росію ворогом? Впевнений: патріоти України не допустять реваншу проросійських сил. Та подібні речі не мають проходити повз нашу з вами увагу. Адже злочинцям не місце в нашому регіоні!».

Під час доповіді заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олександр Панченко розповів, що згідно з розпорядженням голови  облдержадміністрації, на території Мелітополя та Мелітопольського району посилені заходи безпеки.

— Зважаючи на здійснені пограбування, у тому числі і управління соціального захис-ту населення райдержадміністрації, розбої на території району, наразі проводиться відповідний комплекс оперативних заходів. Ми задіяли спецпідрозділи для посилення охорони громадського порядку, оперативні підрозділи здійснюють заходи, спрямовані на встановлення осіб, які були причетні до зухвалих крадіжок, — зазначив він.

В свою чергу голова райради Олександр Мордик дорікав поліції за низький рівень розкриття злочинів.

А голова райдержадміністрації Сергій Селевич проінформував, що було вирішено розробити графіки виїзду керівництва райдержадміністрації, райради та правоохоронних органів до сіл району.