image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вирішені питання соціального значення

14:57 19.09.2018

Заклади соціальної сфери Мелітопольського району  готові до роботи в осінньо-зимовий період. Про це під час засідання колегії Мелітопольської райдержадміністрації повідомила начальник районного відділу економічного розвитку, торгівлі, з питань житлово-комунального господарства та будівництва Юлія Бовкун. Зокрема, на підготовку навчальних закладів було витрачено понад 4 млн. грн. з районного та місцевого бюджетів.

— Замінено 119 вікон та 50 дверей в 20-тьох закладах освіти, промито системи опалення в 9-тьох закладах освіти. Також виконано ремонт підлоги в Мордвинівській, Семенівській, Мирненській, Астраханській та Лазурненській школах. В спортивній залі Новобогданівської школи та котельні Костянтинівського НВО № 1 «Таврія»  відремонтовано покрівлю, — доповіла вона.

У сільських амбулаторіях та ФАПах утеплені приміщення та здійснена перевірка мереж водо-теплопостачання. Юлія Бовкун підкреслила, що чималу фінансову підтримку соціальній сфері надають сільради.

— Наприклад, Новенська сільрада профінансувала низку заходів на загальну суму 2 млн. 300 тис. грн. У ДНЗ «Теремок» здійснено поточний ремонт даху котельні та поточний ремонт автошляху, що прилягає до дитячого садка. Також придбано дрова для опалення у дошкільному закладі тощо, —  розповіла Юлія Бовкун.

До першого снігу та ожеледиці готують і місцеві автошляхи.

— Філія Мелітопольська ДЕД ДП «Запорізький Облавтодор» найближчим часом планує укласти договори щодо виділення снігозбиральної техніки та ін., — підкреслила доповідачка.

Про надання житлових субсидій населенню району доповіла начальник районного управління соцзахисту населення Світлана Узунова.  Протягом опалювального періоду 2017-2018 років було оброблено більше 10 тисяч заяв отримувачів житлової субсидії. Також управлінням була проведена робота з виплати громадянам району, які у 2017 році мали на це право, частини невикористаної субсидії (монетизації). Таку виплату отримали 3933 особи на загальну суму 2502,0 тис. грн. Станом на 1 вересня право на отримання частини невикористаної субсидії мають 3007 осіб. Під час засідання колегії присутні також розглянули питання соціальної  підтримки дітей-сиріт. Після розгляду всіх питань порядку денного голова райдержадміністрації затвердив розпорядження за кожним з них.