image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У День села роздавали подарунки

10:47 26.09.2018

156 річницю з дня заснування села відсвяткували у Новобогданівці 21 вересня. З цього приводу у місцевому будинку культури відбувся концерт.

Під час свята вшановували мешканців села та бажали населеному пункту процвітання.

Голова Новобогданівської об’єднаної громади Дмитро Хлистун пригадав історію малої батьківщини.

— Село заснували переселенці з Чернігівської, Полтавської областей та інших сіл. Вони обрали це місце і побудували перші будинки на теперішній вулиці Центральній і звідси розпочалося село. Спочатку воно називалося Богданівка — Богом дана земля, але так  вийшло, що поряд вже було село з такою назвою, то вирішили його називати Старобогданівкою, а ми стали Новобогданівкою, — розповів він.

Слід додати, що з минулого року ці населені пункти стали частиною єдиної Новобогданівської об’єднаної громади.

Вручили подарунки та привітали новобогданівців і представники міської та районної влади.  Голова Мелітополь-ської райради Олександр Мордик вручив сертифікат на медичне обладнання та наголосив: Новобогданівка — одне з кращих сіл Мелітопольщини. А перший заступник Мелітопольського міського голови Ірина Рудакова вручила подарунок господині найкрасивішого подвір’я. Багатодітна родина Олени та Олега Попових, яка виховує 12 дітей, отримала кухонне обладнання від ТОВ «Терса». В святковий день селян розважали таланти місцевого будинку культури, а підприємці та сільська рада роздавали подарунки мешканцям Новобогданівки.