image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Бюлетень Міністерства юстиції України» – це справжній путівник юридичної думки!

З  метою забезпечення конституційного права громадян на доступ до правової інформації, доступності законодавства України для користування громадянами, підприємствами, установами та організаціями на Міністерство юстиції України покладено функції офіційного видавця збірників актів законодавства України.

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 28 грудня 1998 року № 72/5 З II півріччя 1999 року щоквартально, а відповідно до наказу Міністерства юстиції від 22 серпня 2002 року № 78/5 з січня 2003 року щомісячно здійснюється видання наукового фахового журналу Міністерства юстиції України – «Бюлетень Міністерства юстиції України».

«Бюлетень Міністерства юстиції України» – це щомісячне юридичне науково-практичне видання, на сторінках якого висвітлюються теоретико-практичні аспекти застосування чинного законодавства України, практика Європейського суду з прав людини, події та новини юриспруденції, обговорення та дискусії з актуальних питань права; друкуються методично-інформаційні матеріали, роз’яснення та консультації фахівців Міністерства юстиції України, його територіальних органів, а також органів, що координуються через Міністра юстиції, накази Міністерства юстиції, повідомлення та оголошення юридичної тематики.

До уваги читачів на сторінках журналу висвітлюються актуальні питання правової політики держави та процесів державотворення, діяльності органів державної влади, в тому числі, Міністерства юстиції України, судів, нотаріату та адвокатури, а також практика застосування законодавства та результати дослідження правової науки.

Аудиторія журналу: працівники органів та установ юстиції; судді; юристи підприємств, установ та організацій; адвокати; нотаріуси; викладачі та студенти; громадяни, які цікавляться правовим життям держави та актуальними питаннями права. Журнал публікує науково-практичні статті з різних галузей права, матеріали адвокатської та нотаріальної практики, інформацію про заходи за участю Міністра юстиції, актуальні інтерв’ю з представниками органів юстиції, матеріали з правовиховної тематики, юридичні консультації тощо.

«Бюлетень Міністерства юстиції України» є тим професійним виданням в системі органів юстиції, яке поширює правові знання серед населення та підвищує професійний рівень фахівців у галузі права, створює потужний простір правової інформації. Це майданчик для спілкування юридичної спільноти, який забезпечує діалог між органами юстиції і громадськістю.

«Бюлетень Міністерства юстиції України» включає наступні  рубрики:

«Юридичні акценти» — головні теми правової політики держави, юридичного бізнесу, реформування судової системи та ін;

«Нотаріат України: теорія та практика» – актуальні питання нотаріальної діяльності та узагальнення нотаріальної практики;

«Правова наука» – результати наукових досліджень в галузі права;

«Новини юриспруденції» – про останні зміни чинного законодавства, нові законопроекти та цікаві новини в сфері юриспруденції;

«Антикорупційні ініціативи» – сучасний погляд на корупцію в Україні:

боротьба та протидія;

«Мін’юст консультує» – роз’яснення чинного законодавства фахівцями

Міністерства юстиції України;

«Документи» – накази Міністерства юстиції України.

Передплатні індекси «Бюлетень Міністерства юстиції України»:

22670 — в журнальній формі;

86654 — електронний варіант (на CD — диску).

 З питань розміщення статей та матеріалів до журналу можна  звертайтися до редакції ДП «Центр оцінки та інформації» офіційна веб-сторінка http://ovu.com.ua, E-mail: bulleten@upinfo.com.ua,телефон: (044) 271-16-61.

З питань передплати або придбання окремих номерів  до відділу збуту ДП «Центр оцінки та інформації»:

E-mail: peredplata@upinfo.com.ua, телефон: (044) 278-00-74.

Провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної  реєстрації нормативно-правових актів,правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Ю.О.Селюкова