image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Місто дитячої творчості» захопило дітей і дорослих

Колектив Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області традиційно приєднався до святкових заходів до Дня міста. Педагоги закладу разом з дітьми завжди із захопленням готуються до найважливішого міського свята, заздалегідь планують чим будуть дивувати містян в цей день. Не виключенням став і цей рік. Керівники гуртків закладу стали ініціаторами створення мобільної зони «Місто дитячої творчості».

30 вересня в ПКіВ було організовано чотири яскраві локації для дітей всіх вікових категорій. Для найменших мешканців міста та їх батьків працювала локація «Сhildren’sspace», де малюки могли проявити свої художні здібності, розфарбовуючи картоні будиночки та розмальовки. В цьому захопливому занятті їм, із задоволенням, допомагали батьки та керівники ізостудій клубів ЦДЮТ.

Традиційно працювала локація «Фейс–арту», тематикою якого, звичайно, стала символіка рідного міста.

Локація бліц-вікторини «Я знаю своє місто» пропонувала інтелектуальний відпочинок і для дітей, і для дорослих. Кожен міг спробувати свої сили і позмагатися на звання найкращого знавця історії та сьогодення Мелітополя. У доробку педагогів Центру дитячої та юнацької творчості були і не складні запитання для маленьких розумників та складні, і навіть спірні, добірки питань для дорослих інтелектуалів.

Найпопулярнішими локаціями стали «Відкрита школа танцю» та «Караоке для малят». Діти різного віку із захопленням приєднувались до розучування сучасних хореографічних постановок, вивчали танцювальні елементи черлідингу, веселились під ігри – анімації, аплодували виступам хореографічних колективів клубів «Буревісник» та «Юність», пробували свої сили у вокальному мистецтві і отримували подарунки. За веселим святом спостерігали батьки та інші небайдужі мешканці міста, які активно підтримували творчі спроби юних артистів.