Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2018»
За сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, комунальний заклад «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Запорізької обласної ради спільно з обласною федерацією спортивного орієнтування з 22 по 23 вересня 2018 року на території Гребного каналу та парку «Дубовий гай» м. Запоріжжя провів ХIІ Чемпіонат Запорізької області зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Азимут-2018»
У Чемпіонаті брали участь 47 команд загальноюкількістю 301 учасник з навчальнихзакладівобласті: комунального закладу «Запорізькийобласний центр туризму і краєзнавства, спорту та екскурсійучнівськоїмолоді» Запорізькоїобласної ради, державного навчального закладу «Багатопрофільний центр професійно-технічноїосвіти», комунального закладу «Запорізькаспеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацькийліцей» Запорізькоїобласної ради; Комунарського району м. Запоріжжя; містБердянська, Енергодара, Мелітополя та Токмака; Приморськоїміської ради, Веселівської, Смирновської та Чернігівськоїселищних рад, Бердянського, Більмацького, Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Мелітопольського, Михайлівського та НовомиколаївськогорайонівЗапорізькоїобласті.
Чемпіонатпроводився з метою подальшогорозвиткумасового туризму середучнівськоїмолоді.
ГоловнимизавданнямиЧемпіонатубули: перевірка та підвищеннярівнямайстерностіучасниківчемпіонатузі спортивного орієнтування; створення умов для їїрозвитку, фізичного та духовного самовдосконалення; виконанняспортивнихрозрядівзі спортивного орієнтування; формуваннянаціонально-патріотичноїособистості, здатноївиконувативійськово-прикладнізавдання.
Змаганнявідбулися в заданомунапрямку з виду «довгадистанція» на чотирьохдистанціяхвід 2,5 до 6,1 км, та з виду «коротка дистанція» на чотирьохдистанціяхвід 1,9 до 3,2 км.
Учасникизмаганьбулиподілені на групи за статтю та вікомвід 10 до 21 року. Боротьба на дистанціяхбуладуженапружена, ніщо не змоглозавадитидійти то фінішу, а ніспека у перший день, а нідощ у другий день змагань. Всімдопомогладружня атмосфера, щопанувала на Чемпіонаті. а підсумкамироботиголовноїсуддівськоїколегіїпереможцямипершого конкурсного дня стали:
Середня дистанція Гребний канал:
ІІІ місце Горбов Роман керівник Степанов О.В.
ІІ місце Емірасанов Карім керівник Кубрак Т.С
М 17 довжина дистанції 5.400 км.
ІІ місце Вьюнік Герман
Ж13
І місце Шашко Софія керівник Степанов О.В.
Ж143.980км
І місце Савко Юлія керівник Степанов О.В.
ІІ місце Карпова Вероніка керівник Степанов О.В,
Ж16 3.980 км
І місце Літвін Діана керівник Степанов О.В.
Ж-17 3.980 км
І Глаговська Тетяна керівник Степанов О.В.
ІІ місце Глаговська Анастасія керівник Степанов О.В.
День 2 скорочена дистанція у заданому напрямку Дубовий гай
М-17 2.370 км
ІІ місце Вьюнік Герман керівник Степанов О.В.
Ж-14 2.320
І місце Савко Юлія керівник Степанов О.В.
Ж-16
ІІ Літвін Діана керівник Степанов О.В.
Ж-17
І Залата Вікторія керівник Кубрак Т.С.
ІІІ місце Глаговська Анастасія керівник Степанов О.В.
За підсумками роботи головної суддівської колегії переможцями (І місце) в загальному заліку за дві дистанції в групах стали:
Ч-11
|
Горбов Роман
|
Мелітопольський | Костянтинівськерайонне НВО № 1 «Таврія» | Степанов ОлександрВасильович |
Ж-13 | ШашкоСофія
|
Мелітопольський | Костянтинівськерайонне НВО № 1 «Таврія» | Степанов ОлександрВасильович |
Ж-14
|
СавкоЮлія
|
Мелітопольський | БДЮТ | Степанов ОлександрВасильович |
Ж-17
|
ЗалатаВікторія
|
Мелітопольський | Терпіннівськогоколегіуму «Джерело» | КубракТетянаСергіївна |