image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До уваги фахівців у сфері екології

22:46 02.10.2018

Відділ з благоустрою та екології запрошує керівників та екологів підприємств і комунальних служб міста взяти участь у семінарі «Дотримання вимог чинного природоохоронного та санітарного законодавства України на підприємстві», який відбудеться 04.10.2018     о 10:00 в конференц-залі Центру надання адміністративних послуг.   

Семінар проведуть спеціалісти ТОВ Науково-виробничий центр «Запоріжгідропроект» (м. Запоріжжя) і ВП „Мелітопольський міський відділ ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України».

У рамках заходу будуть розглянуті наступні питання:

  1. Санітарно-гігієнічний моніторинг. Визначення ризиків громадського здоров’я населення м. Мелітополя.
  2. Контроль за станом атмосферного повітря, шуму, ґрунтів, радіаційного фону, якістю питної води і водних об’єктів. Взаємодія Мелітопольської міської влади з ВП „Мелітопольський міський відділ ДУ „Запорізький ОЛЦ МОЗ України”, спільне опрацювання скарг населення.
  3. Імплементація законодавчих актів Європейського Союзу у сфері охорони навколишнього середовища. Проблемами апроксимації українського водного законодавства до екологічного права ЄС.

4. Дотримання вимог водного законодавства України:               1) зміни, внесені у Водний кодекс України від 07.02.2017;               2) перелік документів, що надаються водокористувачем для отримання дозволу на спеціальне водокористування;               3) особливості обґрунтування потреби у воді для різних категорій водокористувачів;               4) основні вимоги до надання:–   опису до схеми місць забору води та скиду зворотних вод;–   нормативів граничнодопустимого скидання забруднюючих речовин у водні об’єкти із зворотними водами;–   індивідуальних технологічних нормативів використання питної води;–   правовстановлюючих документів на водні об’єкти;–   підстави та порядок анулювання дозволу на спеціальне водокористування (відповідно до вимог ст. 55 Водного кодексу України)

  1. Розробка, обґрунтування та встановлення граничнодопустимих скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти.
  2. Огляд новітніх технологій та досліджень з очистки стічних вод, розчистки русел річок та водойм.