image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вшанували людей поважного віку

10:39 04.10.2018

Щороку 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. В Мелітопольському районі представників старшого покоління привітали напередодні свята.

До сивочолих ветеранів звернулися районні очільники. Вони зауважили, що вклад старшого покоління у розвиток Мелітопольського району неоціненний.

— Поруч з нами мудрі люди, з палкими серцями, які віддали багато років важкій праці на благо Мелітопольського району, — підкреслив голова Мелітопольської РДА Сергій Селевич.

— Саме ви будували об’єкти соціальної сфери, відновлювали дороги, трудилися не заради слави, а для того, щоб ми жили в нормальних умовах, — зауважив голова райради Олександр Мордик.

Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова розповіла, що в колективі працюють люди, які мають великий досвід роботи та завжди готові прийти на допомогу. Тамара Селезньова привітала всю ветеранську родину зі святом та побажала міцного здоров’я, оптимізму та наснаги на довгі роки.

Після численних привітань розпочалися нагородження. Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня нагородили Тамару Селезньову. Також впродовж свята районні відзнаки отримали активісти ветеранського руху.

А учасники бойових дій Другої світової війни та почесні ветерани району отримали квіти і подарунки. Подяка за допомогу ветеранській організації була вручена директору ТОВ ВКФ «Мелітопольська черешня» Івану Гринціву.

На святі вшанували тих, хто захищав нашу землю від фашистських загарбників — ветеранів ІІ-ї світової війни Володимира Миколайовича Капітонова, Геннадія Герасимовича Цисса та Ольгу Кузьмівну Зайцеву, оплесками вітали присутні Почесних громадян Мелітопольського району Гранкна М.Ф., Дядечко М.М., Фоменко А.О., Шевченка Є.І., Брагу Л.А., Принуса Г.О., Пірогова П.О. та колишніх сільських голів Чупруна А.Д., Біленького Л.Г., Саржана М.И., Шестакову Л.А. і Каптел Г.М. Багато добрих слів було сказано на адресу жінок-берегинь, таких як голова Астраханської первинки Лідія Шестакова, Галина Левченко з села Лазурне, Олена Чепурна з с. Костянтинівка та Надія Коробейнікова з с. Спаське.

Голова Мелітопольської районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни Тамара Селезньова підбила підсумки районного огляду-конкурсу серед первинних організацій ветеранів, переможцями цього року стали Костянтинівська первинна ветеранська організація (голова Коваленко Н.М.) та первинна організація села Спаське (голова Чуприна О.К.). Тамара Селезньова подякувала всім за активність, за те, що діляться своїм досвідом з молоддю, за небайдужість.