image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Нова амбулаторія на Новому Мелітополі

10:53 04.10.2018

29 вересня, напередодні Дня міста, в Мелітополі відкрилась ще одна сучасна амбулаторія загальної практики — сімейної медицини.

З цією метою в приміщенні колишньої аптеки по вул. Гагаріна, 1 проведено капітальний ремонт і реконструкцію, на що з міського бюджету було виділено 1,5 мільйона гривень. Сюди переселився колектив медпрацівників з поліклініки №3 (вул. Індустріальна). В кабінетах, обладнаних сучасними меблями і технікою, зустрічають своїх пацієнтів лікарі-терапевти і педіатри, тут діють кабінети для щеплень та маніпуляційний. Чекати своєї черги малята зможуть в спеціальній кімнаті з пристроями для розваг та іграшками. До послуг відвідувачів — аптечний пункт. Враховані тут і норми доступності для людей з обмеженими можливостями та мам з дитячими візочками: при вході встановлено пандус, в широких вхідних та

внутрішніх дверях відсутні пороги і т.ін. Явним плюсом є й те, що новий медичний заклад розміщений неподалік від автобусних зупинок і діставатися людям до нього стало значно легше, ніж раніше. Працює він щодня — в суботу і неділю прийом ведуть чергові лікарі, діє маніпуляційний кабінет. Дитячі лікарі у вихідні працюють на базі 8-ої амбулаторії (колишня дитяча поліклініка на Новому Мелітополі).

Що ж стосується вузьких спеціалістів, то їхніми послугами можна скористатися в так званій зеленій поліклініці. До невропатолога та на флюоро-графію треба їхати на мікрорайон, також рентгенівські знімки можна зробити аж у другій міськлікарні.

Час, імовірно, ще відкриє певні позитивні чи негативні моменти подібних перетворень у сфері медичного обслуговування мешканців міста. А наразі на поверхні — хороші враження від новизни впорядкованих, затишних, просторих приміщень та близькість транспортних засобів.