image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба»

29 вересня в Миколаєві відбувся Всеукраїнський фестиваль національних культур «Дружба», на який був запрошений колектив з Мелітополя — народний ансамбль німецької пісні «Едельвейс» (керівник Юлія Чабанова).

Цей фестиваль проходить щорічно і об’єднує представників десятків національностей, які проживають на території нашої країни.

З ранку на головній площі — Соборній — працювало «містечко дружби», в якому можна було ознайомитися з традиціями та культурою етнічних спільнот, навчитися народному ремеслу на майстер-класах і спробувати страви національної кухні.

У містечку дружби національними товариствами було підготовлено фотозони, де всі бажаючі могли сфотографуватися на тлі визначних пам’яток кожного народу. На сцені відбувався концерт, на якому можна було побачити запальні танці та послухати народні пісні на різних мовах.

Урочистим парадом по головній вулиці міста продовжився фестиваль. Яскравою різнобарвною колоною в національних костюмах і атрибутикою пройшлися білоруси і поляки, росіяни і болгари, німці та чехи, дагестанці і месхетинських турки, вірмени і греки.

Завершився фестиваль гала-концертом на сцені Обласного палацу культури.

 

Аліна Юдіна,

учасниця народного ансамблю німецької пісні «Едельвейс»