image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З турботою про захисників

До Дня захисника військова частина, що дислокується в Мелітопольському районі, отримала подарунки з нагоди свята.

11жовтня голова Мелітопольської райдержадміністрації Сергій Селевич та заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна разом із представниками громадської організації передали військовим продукти харчування та поробки від школярів району.

Захід відбувся в рамках акції «Наші серця з вами», ініційованої райдержадміністрацією. Командир військової частини Сергій Калмиков подякував за таку підтримку і наголосив — така увага завжди приємна, бо військовим важливо розуміти, що за них непокояться.

До акції долучились працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, заклади освіти та культури, підприємства району і товариство інвалідів «Джерело». Під час візиту посадовців керівник військової частини розповів про її основні завдання. Це, зокрема, захист повітряного простору, кожен день солдати перебувають на бойовому посту, частина військовослужбовців підрозділу служить у зоні проведення Операції об’єднаних сил.

У ході спілкування також посадовці ознайомилися з умовами проживання солдат, а також домовилися із керівництвом щодо подальшої підтримки військової частини.