image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На шляху до майбутньої перемоги

Під звуки державного Гімну України розпочалися районні урочистості до Дня захисника України, який відзначили напередодні цього свята. Над майданчиком біля райради велично замайоріли Державний прапор України та прапор Мелітопольського району.

 

Учасники АТО бажали побратимам витримки та міцного здоров’я.

— Всіх захисників, а особливо тих, які пройшли горнило військових дій у 2014-2015 роках, вітаю зі святом. Це наше свято, і ми дійсно на нього заслуговуємо. Я також звертаюся до мешканців міста та району і бажаю їм бути більш толерантними до наших захисників, а також підтримувати їх морально, бо це їм ще ой як потрібно, — привітав бійців командир відділу рейдової розвідки 49-го окремого навчального розвідувального батальйону Смаіл Меметов.

Привітали захисників країни й ті, хто підтримує їх у непростих ситуаціях та допомагає не втрачати віру у власні сили.

— Миру нашій державі і в душах людей. Щоб кожен з нас відкинув усіляку злість, щоб панував мир у нашій душі. І тоді ми станемо більше робити для своєї країни, — підкреслив капелан військової частини А3840, настоятель храму Святих Рівноапостольних Кирила і Мефодія УПЦ КП, протоієрей Валерій Колесник.

Свою шану учасникам АТО та операції об’єднаних сил висловлювали численні гості під час святкового концерту. Голова райдержадміністрації Сергій Селевич зауважив, що завдяки мужності та самовідданості добровольців, військовослужбовців та всіх небайдужих людей ми маємо можливість спокійно жити та працювати.

— Зараз на Сході країни наші військові захищають кордони нашої держави, виборюють суверенітет країни. Тільки завдяки мужності та самовідданості бійців ми маємо змогу вільно жити, працювати на рідній Мелітопольщині. Ми повинні пам’ятати, завдяки кому ми не чуємо гуркоту гармат та кулеметних черг, — сказав районний очільник.

Заступник голови райради Людмила Шляхтіна побажала захисникам країни здоров’я та злагоди. А голова Мелітопольської спілки ветеранів АТО Володимир Мінко побажав витримки та скорішої перемоги.

— Ця перемога дається нам дуже болісною ціною. Ми не маємо права складати наші руки, навіть коли вона настане. Я бажаю всім витримки, наснаги та мудрості, — зазначив він.

Керівник спілки громадських організацій «Мелітопольський козачий полк» Олександр Литвин зауважив, що наша країна пережила чимало потрясінь та мала боротися за свою незалежність.

Під час заходу представники підрозділів силових структур отримали обласні та районні нагороди. Грамоти Запорізької облдержадміністрації були вручені учаснику АТО, командиру полку військової частини А 2558 Олександру Купчуку, учаснику АТО, лікарю-онкологу поліклініки Мелітопольської ЦРЛ Олексію Гречаному, старшому офіцеру відділення комплектування Мелітопольського об’єднаного міського військового комісаріату Юрію Місяку, начальнику територіального сервісного центру № 2343 Регіонального сервісного центру МВС в Запорізькій області Андрію Масюкову та учасникам АТО Володимиру Андрусику, Артему Антошкіну, Наталі Хомотюк.

Нагородили захисників і районними відзнаками. Грамоти Мелітопольської райради отримали заступник начальника Мелітопольського відділу поліції Сергій Андрющенко, поліцейський Мелітопольського відділу поліції Євген Шипілов, слідчий слідчого відділу Мелітопольського відділу поліції Вікторія Притула, старший слідчий слідчого відділу Мелітопольського відділу поліції Гаврік Ібрагімов, радіотелефоніст відділення зв’язку та інформатизації Мелітопольського об’єднаного міського військового комісаріату Штефан Іванчиков та ін.

В перервах між вітаннями колективи та окремі виконавці району демонстрували свої творчі надбання та подарували захисникам танцювальні композиції патріотичного змісту.