image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Лунала музика в осінньому Терпінні

Сільськогосподарський ярмарок, яскраві фотозони, святковий концерт та салют. Саме так відзначили День села у Терпінні 14 жовтня.

День народження села збігається одразу з кількома важливими святами. Так, цього ж дня християни святкують Покрову Пресвятої Богородиці, припадає на цю дату і День захисника України. Тож на урочистостях виступив настоятель місцевої церкви протоієрей Олексій, а присутні щиро дякували українським військовим за їх службу.

З Днем населеного пункту терпіннівців привітало чимало гостей, серед яких були перший заступник голови Мелітопольської райдержадміністрації Андрій Фесик, заступник голови Мелітопольської районної ради Людмила Шляхтіна та заступник Мелітопольського міського голови Сергій Прийма.

Вони бажали процвітання Терпінню та дякували селянам за їх щоденну копітку працю. Приїхали гості із подарунками. Наприклад, Андрій Фесик передав сертифікати на мікрофони для шкіл, а Сергій Прийма вручив сертифікат на відеокамеру. Самі ж мешканці зазначили, що пишаються своєю малою батьківщиною.

До присутніх також звернулася Терпіннівський сільський голова Наталія Овсяннікова. Вона побажала миру та злагоди в нашій країні та закликала односельців цінувати та любити край, де вони живуть.

На святі чимало уваги приділили старійшинам села. На жаль, більшість з них через поважний вік не змогли відвідати урочистості. Та присутні згадали кожного з них і висловили свою вдячність поважним терпіннівцям гучними оплесками. Єдиною, хто представляв старожилів на концерті, була Ніна Степанівна Шумова, якій виповнилося 95 років, їй вручили запашний коровай та подарунок від громади села. Дарунки також отримали 22-оє малюків, які народилися впродовж року.

Не оминули увагою Людмилу та Юрія Кузьменків, які відзначили золоте весілля, їх привітали з ви- значною датою. Також пара затанцювала на сцені весільний танок, а «наречена» кинула у зал весільний букет.

Святковий настрій підтримували творчі колективи будинку культури, впродовж гулянь присутніх пригощали кулешем, а ввечері на терпіннівців чекали дискотека та яскравий салют. За словами Наталії Овсяннікової,святкування організовували спіль-ними зусиллями сільради та спонсорів. Вона висловила вдячність всім, хто допомагав, а зокрема, директору СБК «Дружба» Василю Масалабову, приватним підприємцям Анатолію Ракову, Павлу Хаустову, Ірині Лазаренко, підприємствам «Нова пошта» та «Бердянський м’ясокомбінат».