image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чому вулицям дали нові «імена»

10 жовтня 2018 року в Мелітопольському краєзнавчому музеї відбулась прес-конференція, присвячена початку в нашому місті інформаційної кампанії освітньо-пізнавального проекту «Історично-краєзнавчий лекторій «З нами — наша історія!».

Цей проект буде реалізовано протягом жовтня-листопада 2018 року командою міського краєзнавчого музею за підтримки Українського культурного фонду, метою якого є сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір.

Співробітниками музею за підтримки фонду планується розробити та провести серію заходів про історію нових назв вулиць, об’єднавши їх в лекторій «З нами — наша історія!», а також створити пересувну тематичну виставку та видати інформаційний довідник «З нами — наша історія! (про історію нових назв вулиць)». Як зазначила директор музею Лейла Ібрагімова, ці заходи надзвичайно важливі не лише для підростаючого покоління, адже дуже багато людей не мають відповідної інформації про нові назви вулиць, особливо тих, які було перейменовано на честь уродженців міста.