image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Осінні зустрічі

Читальний зал Центральної міської бібліотеки ім. Лермонтова часто стає місцем зустрічі мелі-топольців з талановитими творчими земляками.

Щедрою як на природну благодать, так і на тепло людського спілкування є нинішня осінь. Наприклад, нещодавно відомий поет Олег Гончаренко — майстер українського слова, якого називають «фахівцем» подвійних сенсів, метафор, алегорій, презентував тут свою чергову книжку «Теорія Всього (осінній сонетарій)». Мелітопольський письменник Сергій Авдєєнко літературним портретом «Татьяна Иглинова. Дама без камелий» відкрив присутнім «поетичний щоденник нашого часу, написаний талановитою рукою неординарної особистості». А 10 жовтня в читальному залі відбувся творчий вечір Валерія Розова, присвячений його 70-річному ювілею.

Професійна діяльність Валерія Олексійовича не має прямого зв’язку з літературною творчістю, проте в Мелітополі його знають як вправного поета, активного члена літературного об’єднання «Таврія» — нині ім. Павла Ловецького. Радість перших успіхів та перемог у творчих конкурсах він пізнав ще в шкільні роки, і з того часу поезія стала для нього улюбленою справою на все життя. Валерій Розов — автор чотирьох поетичних збірок, на його вірші створено 25 пісень, багато з яких звучали під час зустрічі, досить часто сьогодні в пригоді стають цікаві матеріали його авторських телепередач про знаменитих людей нашого міста і країни.

З любов’ю говорив юві-ляр про рідне місто, з повагою згадував мелітопольських літераторів — своїх учителів Олександра Фесюка, Віктора Харіна, Віктора Орлова, Віру Кулішову та інших. Чимало добрих слів почув він і на свою адресу, зокрема, від кандидата філологічних наук Валентини Зотової, краєзнавців Віллія Усикова, Тетяни Савіної й багатьох шанувальників поетичного слова. Від бібліотеки Валерій Розов одержав пам’ятний приз.