image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Два села разом відзначили свої ювілеї

14:29 24.10.2018

Минулими вихідними у селі Полянівка пройшли урочистості з нагоди 170-річчя з Дня заснування села Полянівка та 180-річчя з Дня заснування села Золота Долина.

З цією визначною подією мешканців обох населених пунктів привітала Полянівський сільський голова Любов Дутко.

— Так сталося, що у нас на території немає базового господарства, але сільраді це не заважає повноцінно функціонувати, розвиватися. І це завдяки вам! Серед селян є талановиті і працьовиті аграрії, педагоги, медики, автомеханіки. Завдяки їхній допомозі та натхненній праці наше село живе і розквітає, — підкреслила місцева очільниця.

Голова районної ради Олександр Мордик, який приїхав привітати селян зі святом, наголосив, що села сільради роблять вагомий внесок у розвиток рідного району. На свято очільник завітав не з порожніми руками.

Від депутатської групи «Аграрії Мелітопольщини» він вручив Полянівській сільській раді сертифікат на електрокалорифери.

Голова райдержадміністрації Сергій Селевич побажав сільраді значних фінансових надходжень до місцевої скарбниці. Сергій Селевич повідомив, що незабаром мешканці Мар’ївки одержувать довгоочікуваний подарунок.

— Завдяки депутатам, які закріплені за Полянівською сільрадою, органам виконавчої влади, Мелітопольської райдержадміністрації, Запорізької облдержадміністрації було виділено 500 тис. грн. для завершення газифікації села Мар’ївка, — сказав районний очільник.

На свято до полянівців також завітали сусіди, які бажали друзям процвітання та добробуту. Новоданилівський сільський голова Якимівського району Роман Селищев побажав щастя, добробуту та заможності селам. Для селян та гостей самодіяльні колективи та окремі виконавці підготували вокальні та хореографічні номери. Також для малечі працював атракціон з батутом, місцеві товаровиробники на ярмарку пропонували свою продукцію.