image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У навчанні орлівським та костянтинівським учням допоможуть нові комп’ютери

14:35 24.10.2018

Костянтинівська спеціалізована різнопрофільна школа І-ІІІ ступенів «Прометей» та Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів отримали сертифікати на обладнання для початкових класів.

Цю почесну місію виконав голова райдержадміністрації Сергій Селевич. Районний очільник підкреслив, що школи отримують інтерактивний проектор, дошки-екрани та ноутбуки. Сергій Селевич відвідав також і Світлодолинську школу. Під час візитів до навчальних закладів районний очільник ознайомився з умовами перебування в закладах першачків, які навчаються за концепцією Нової української школи.

— Я відчув позитивне ставлення самих учнів до нового викладання предметів, вони розповідали, що залюбки ходять на уроки, вчителі також задоволені концепцією Нової української школи, — розповів Сергій Селевич.

Районний очільник зауважив, що завдяки коштам державного бюджету у школи Мелітопольського району було придбано сучасну комп’ютерну техніку та меблі.

Районний очільник висловив сподівання, що нова концепція початкової освіти допоможе підвищити інтерес дітлахів до навчання і принесе корисні результати.