image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У Вознесенці вшанували пам’ять полеглих героїв

14 жовтня у селі Вознесенка відзначали 75 річницю з дня визволення села від фашистських загарбників.

В селі свято бережуть пам’ять про тих, хто віддавав життя за сьогодення, за мир на нашій благословенній землі. Тому у Вознесенському будинку культури, де відбулися заходи, присвячені святкуванню цієї події, зібралася велика кількість мешканців села. Вознесенці вшанували пам’ять полеглих героїв-односельчан та тих, хто визволяв населений пункт.

В урочистих заходах взяли участь Вознесенський сільський голова Ольга Гарабажиу, архімандрит Анатолій та мешканець села, священно-служитель отець Костянтин.

До меморіалу загиблих односельців та воїнів-визволителів були урочисто покладені квіти учнями шкіл та присутніми мешканцями с. Вознесенка.

У цей святковий день від-бувся концерт «Зігрій своїм серцем», у якому взяли участь народний ансамбль «Калинонька», вихованці дитячого садка «Теремок», учні Вознесенської гімназії » Орієнтир» на чолі з вчителем Іллею Болдурським, танцювальні колективи «Сюрприз» та » Азарт». По закінченню святкового концерту відбулося ще одне довгоочікуване сельчанами шоу краси і грації «Міс Вознесенка».

У цьому конкурсі взяли участь троє прекрасних дівчат: Катерина Хицай, Юлія Дубова та Ксенія Хицай. Вони демонстрували свої таланти, танцювали, пригощали смачними стравами, дефілювали у гарних сукнях. Титул «Міс Вознесенка» отримала Ксенія Хицай. Усі учасниці одержали квіти і подарунки.

До самого вечора діти гралися на ігрових майданчиках, а дорослі мали змогу поспілкуватися за порцією шашличку та справжнього плову. Завершилось свято дискотекою.