image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Життя у Фруктовому стає кращим

Святковими видалися вихідні для мешканців Фруктового. У суботу, 20 жовтня, вони відзначили День народження свого населеного пункту, якому виповнилося 72 роки.

Фруктовський сільський голова Любов Снігір розповіла, що до цієї дати готувалися заздалегідь та влаштували для селян багато цікавого: ярмарок, розваги для малечі, спортивні змагання «фруктовські забави», урочистий концерт та багато іншого.

В день народження заведено ділитися досягненнями. Любов Снігір розповіла, як змінилося життя у населеному пункті за останній рік.

— У Фруктовому ми замінили освітлення на сучасні ліхтарі, раніше було лише 13, тепер 30. Тобто все село наразі світле. Також зробили поточний ремонт у дитсадку. В планах ще безліч задумів, які незабаром втілюватимуться в життя, — розповіла Любов Снігір.

У святковий день Любов Снігір побажала селянам усіляких благ та висловила сподівання, що їхня громада стане ще більш заможною.

Під час концерту на адресу фруктовців лунало чимало теплих слів.

— Фруктове знають далеко за межами Запорізької області як край черешні, яблук. Я бажаю вам миру, успіхів та високих врожаїв, — привітав перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Фесик та підкреслив, що подарунком до дня народження будуть пластикові вікна у школу.

Депутат районної ради та директор підприємства «Мелітопольська черешня» Іван Гринців вручив грошову допомогу на потреби соціальної сфери села. А найкращі працівники дослідного господарства «Мелітопольське» отримали премії.

На майданчику біля будинку культури діти мали змогу побавитися на батутах та скуштувати різноманітних ласощів.