image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості

Таємниці журналістської професії: мелітопольські старшокласники відвідали редакцію газети «Новий день»

Гостре перо та неупереджений погляд на події. Ініціативність та мобільність – такими уявляють журналістів мелітопольські старшокласники спеціалізованої школи I-III ст.№25.
Переконатися в цьому та привідкрити завісу з життя кореспондентів можна було 24 жовтня в редакції міськрайонної газети «Новий день». З метою підвищення обізнаності молоді у сфері зайнятості населення, ознайомлення школярів з реаліями сучасного ринку праці та зважаючи на важливість профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості ініціював професіографічну екскурсію, а редакція газети радо відгукнулася.
Хлопців та дівчат зустрічала головний редактор газети, заслужений журналіст України, член Євроазійської академії телебачення і радіо, член правління Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України Діляра Кудусова. Бесіда розпочалася з історії видання, а вона дуже багата та насичена подіями. Газета «Новий день» заснована 22 травня 1923 року і є друкованим органом Мелітопольської міської та районної рад, друкує офіційну інформацію державних служб та управлінь, новини міста, району та області, аналітичні, пізнавальні та розважальні статті. Цього року газета відзначила поважний ювілей – 95 років, є чим пишатися. Ветеран видання, Наталя Василівна, яка з газетою вже 40 років, погортала архівні сторінки разом з учнями та поділилася власними спогадами.
«Журналіст – професія цікава, різнобічна, але для її освоєння треба бути грамотним, підкованим спеціалістом. Відомий журналіст Роман Кадємін, який зараз успішно працює на центральному каналі у Києві, розпочинав свій журналістський шлях саме у Мелітополі. Вам є на кого рівнятися!», – звернулася Діляра Лутфіївна. Також, редактор газети запросила тих, хто бачить себе журналістом, до Школи молодого журналіста, де проводяться інтерактивні заняття, а спікерами виступають відомі журналісти міста.
Під час зустрічі майбутнім медійникам вдалося укласти неформальну угоду про співпрацю із редакцією газети. Тому тепер учні, які пишуть журналістські матеріали, мають можливість надіслати свої нариси та отримати фахові рекомендації і навіть надрукуватися. Це допоможе розвивати свої фахові вміння та готувати портфоліо для вступу в університет. На згадку про зустріч діти отримали мотиваційні магніти «Новий день – нові відкриття».
Дуже приємно, що редакція відкрита до співпраці та готова допомагати школярам реалізовувати свій потенціал.