image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Костянтинівці врятували від загибелі дикого птаха

13:18 17.04.2013

Взимку на подвір’я костянтинівської родини потрапив лебідь-шипун. Люди врятували птаха від загибелі, допомігши пережити холоди.

лебедь 2 (Копировать) Віктор Івін, який рятував птаха, розповів, що під час перельоту лебідь зачепився за лінію електропередач та поранив крило, після чого впав на город до його тещі — Людмили Володимирівни. Вони разом із зятем вирішили допомогти пернатому красеню пережити зиму. Одразу порозумітися з диким птахом їм не вдалося, спільну мову знайшли лише з часом: «Спочатку він шипів, а я з ним розмовляла, годувала. Потім, тільки підходжу до годівниці, а він мене зустрічає», — поділилася враженнями Людмила Володимирівна.

Остаточно виходити лебедя вдалося в тісній співпраці зі спеціалістами Приазовського національноглебедь 1 (Копировать)о природного парку, до яких звернулася сім’я.

Спеціаліст зі зв’язків із  засобами масової інформації Приазовського НПП Штефан Іванчиков розповів, що співробітники парку одразу ж приїхали і оглянули птаха, після чого зробили висновок, що лебідь виживе. Враховуючи умови утримання птаха, вони залишили його на зимівлю у костянтинівській родині та надали рекомендації щодо годівлі.

Унікальність цього випадку в тому, що Віктор Івін вже давно вирощує птахів різних порід. Це його захоплення. І хоча сам живе у місті, на подвір’ї у тещі  чоловік вирощує фазанів різних видів, карликових курей. Цієї зими до гамірної компанії додався ще й лебідь-шипун.

лебедь 3 (Копировать)З настанням весни рятувальникам лебедя довелося з ним попрощатися та випустити у природне середовище. Спеціалісти Приазовського парку відвезли лебедя на берег Молочного лиману. За словами Штефана Іванчикова, місце, де птаха випустили на волю, обрано не випадково — саме там на зимівлі було зафіксовано перебування 24-х лебедів. Тож співробітники парку сподіваються, що скоро птах знайде свою зграю.

Прощатися із лебедем Людмилі Володимирівні було нелегко, жінка вже встигла звикнути до нового домашнього улюбленця. Але вона розуміє, що у природному середовищі птаху буде значно краще: «Як людина ставиться до людини, так вона повинна ставитися й до природи», — підсумувала зі сльозами на очах Людмила Володимирівна.