image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Інклюзивна вечірка – простірможливостей#саме_тут!

8 грудня на базі Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка відбулась Друга Інклюзивна вечірка, присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю та Міжнародному дню волонтерів,  які українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначають 3 та 5 грудня. Метоюзаходу сталопідвищення активності та згуртування громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, та їх партнерів для розвитку інклюзивного суспільства м. Мелітополя,де кожному, незалежно від стану здоров’я, буде комфортно жити.

Разом із БО «Соціальний фонд» до організації заходу долучились надійні партнери-прихильники цінностей інклюзії: Відділ культури ММР, Палац культури ім. Т.Г. Шевченка, МДПУ імені Богдана Хмельницького, ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», Управління молоді та спорту ММР, Центральна міська бібліотека ім. М.Ю. Лермонтова, Асоціація «Міст, що навчаються», Народний ансамбльспортивного бального танцю «Радуга», ЗОШ 22, ГО «Джанма центр», КП «ТРК Мелітополь», Мелітопольський краєзнавчий музей, Фотографи Ірина Довжик, Максим Стоялов та Євген Хромейко.

Формат вечірки уможливив дружнє спілкування більше 200 учасників – членівпрофільних громадських організацій, що опікуються особами з інвалідністю: Мелітопольської міської організації осіб з інвалідністю, Фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідного спорту «ФОКІС» «Соціально-реабілітаційного центру незрячих», Мелітопольського територіального товариства глухих, Центру реабілітації змішаного типу для осіб з інвалідністю, Територіального центру соціального обслуговування, Інклюзивно-ресурсного центру, Мелітопольського районного товариства осіб з інвалідністю «Джерело», Спілки осіб з інвалідністю з дитинства та їх рідних «Лебідонька» та ін.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся начальник управління молоді та спорту Жорняк А.М., який мотивував до активності, до участі в численних ініціативах, які проводяться заради покращення життя людей в місті.  Численні партнери заходу розповідали про можливості для розвитку, дозвілля осіб з інвалідністю та запрошували до своїх «територій можливостей»: молодіжного центру, інклюзивно-ресурсного центру, центру соціальних служб, центру реабілітації змішаного типу для осіб з інвалідністю, осередків допомоги –«Маріам» та «Романа Романова»,музейного та бібліотечного простору.

На Інклюзивній вечірці учасники отримали можливість взаємодії під час інтерактивних ігорвіднайкращих ведучих заходів – Карини Маложон та ІгораКаспера. До початку заходу учасники встигли зробити фото на згадку у професійних фотографів біля яскравихфотозон, роздивитись «фотосушку», взяти участь в майстер-класі «Кубик Рубіка», роздивитись до ярмарку поробок та зробити зачіски у перукарів ВПУ.

Вже склалась добра традиція заходу: виступ неперевершеного колективу спортивно бального танцю «Радуга», талановитого Антона Макрухи, креативного Володимира Баранюка. Цього року до сценарію було додано декілька родзинок: вікторина про рідне місто, флешмобвід студентів ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», руханка від «Джанма центру». А учні 22 школи окрім музичного подарунку«шумового оркестру» вразили зворушливою акцією «Благодійний вівторок»:першокласники зробили подарунки людям з інвалідністю, чим продемонстрували бажання допомагати іншим.

Інклюзивне суспільство створює рівні можливості для участі в суспільному житті й прийнятті рішень будь-якої людини. Тому8 найактивнішихпредставників громадських організацій, які протягом року брали участь у численних ініціативах, тренінгах, конкурсах, міських акціях, були відзначені подарунками від спонсорів.

Очікуваною і вже традиційною стала лотерея від численних спонсорів, які є небайдужими громадянами нашого міста і відгукнулись на пропозицію надання благодійної допомоги в проведенні заходу. Щира вдячність від задоволених учасників шановним спонсорам: Мелітопольська міська рада, Благодійні Фонди «Романа Романова» та «Маріам», салон краси «BeautyBar», мережа ресторанів «Піца Челентано», «Мелітопольська Черешня», ГО «Патріот», мелітопольський хлібокомбінат, ресторан «Хінкальня», «КанцМаркет», розважальний центр «Шторм», мелітопольський м’ясокомбінат, ресторан «Форос», компанія «Доммебели», будівельний магазин «Екватор», лабораторія краси Ольги Тітової «Чиста врода», Львівська майстерня шоколаду, ДОТ «Ювілейний» Приморськ. Дякуємо, що не відмовляєте собі у задоволенні допомагати іншим!

По завершенні відбулось вручення сертифікатів-подяк співорганізаторам, волонтерам  та учасникам. Окрім того, кожен присутній отримав солодкий подарунок, календар з коректною термінологією та магнітик на згадку.

Запрошуємо до нашої команди небайдужих громадян, адже  лише спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів в формуванні інклюзивного суспільства в нашому місті!

Захід проведено в рамках проекту «Інклюзивне суспільство #саме_тут», який реалізує БО «Соціальний фонд» за підтримки Мелітопольської міської ради.

Голова БО «Соціальний фонд» Любов Кучина