image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Справжню різдвяну казку влаштували в дитячій бібліотеці

10:50 10.01.2019

Свято Різдва – це свято чеснот, джерело наших радостей, перемоги душі над тілом, початок усіх земних свят.

6 січня у Клубі сімейного дозвілля «HappyLand» в Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» для дітлахів було організоване зимове свято «Різдвяна казка».

До бібліотекизавітали студенти спеціалізації«Народне інструментальне мистецтво» та «Народне пісенне мистецтво» Мелітопольського училища культури, які разом з Юлією Горішною, керівником колективу ужиткового мистецтва Палацу культури залізничників, взяли участь у зимовому святі «Різдвяна казка».

Вони показали театралізовану сценку «Вертеп», з якої діти дізналися історію народження свята. На Різдво заходить казка в кожен український дім. Бо в кожній хаті вже наряджена ялинка сяє різнокольоровими вогниками, а на столі 12 пісних смачних страв, які закликають кожну родину до столу. Христос народжується…

Зустрічають Різдво в Україні з Рай-Дідухом, який в’яжуть з дванадцяти снопків пшениці, жита, вівса, ячменю, льону та лікарського зілля. Обв’язують його кольоровими стрічками, щоб був добробут і щастя в родині. А книш для добрих духів та святковий коровай-плетінка на столі, щоб щастя і достаток спліталося і було завжди з людьми.

На завершення святкової зустрічі хлопчики та дівчатка готували власноруч смачну кутю. Під час готування страви діти дізналися, що символізує кожен з продуктів куті. У всіх учасників свята вийшла дуже смачна кутя, якою вони пригостять своїх рідних вдома.

Свято Різдваюні гості бібліотеки відзначили й малюнковою сесією «Незвичайна історія» на старшому абонементі бібліотеки.Учасники дізнались про особливості святкування Різдва в Україні, про давні традиції колядування та про відмінності між колядками та щедрівками. Свої враження від улюблених зимових свят діти зобразили на малюнках.