image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вдосконалили бойову підготовку

11:01 10.01.2019

Резервісти 115 окремого батальйону територіальної оборони завершили навчання. З цього приводу 23 грудня в концертній залі Палацу культури залізничників відбулися урочисті збори.

З успішним завершенням військового вишколу бійців привітав перший заступник голови Мелітопольської районної державної адміністрації Андрій Фесик.

— Вважаю, що ви отримали достатній бойовий досвід для того, щоб боронити терени нашої держави. І не дай Боже, щоб ці знання знадобилися для реальних боїв, хай ці навички стануть у пригоді лише в мирну годину.

Командир батальйону Олександр Зуєв подякував кожному, хто виявив бажання взяти участь у навчальних зборах, та за необхідністю стати на захист рідного краю.

— Ми стали злагодженими, багато чому навчилися. Це тільки перший крок у формуванні батальйону. Я хочу подякувати вам за те, що прийшли, ви залишили свої сім’ї, родини заради служіння своїй малій батьківщині, — звернувся він до резервістів та додав, що більшість бійців виявили бажання підписати контракт з Міністерством оборони, але рішення приймають лише після бесіди з кандидатами.

Очільники з сусідніх районів також дякували військовослужбовцям та зазначали: нехай набуті навички військової справи резервістам доведеться застосовувати лише в мирний час.

Військовослужбовці вшанували хвилиною мовчання побратимів, які загинули, захищаючи рідну землю. Резервісти, які найкраще опанували бойове мистецтво, отримали грамоти. Також відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» відзначені учасники АТО, які проходили перепідготовку у батальйоні територіальної оборони.

До виконання свого головного завдання резервісти готові: загони територіальної оборони у разі військової загрози візьмуть на себе захист мешканців своїх сіл та адміністративних установ району.