image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітання голови Мелітопольської районної ради з Днем Соборності України.

12:14 18.01.2019

Шановні жителі Мелітопольщини!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Саме тоді на площі, перед Київською Софією, відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Це свято нерозривно пов’язане із Соборністю наших земель і значенням Свободи як невід’ємної складової незалежної України. Єдність і воля – саме ці два поняття визначають шляхи розвитку нашої держави. За їх утвердження боролися кращі сини українського народу, даючи прийдешнім поколінням зразок неповторної любові до Вітчизни. На цих прикладах ми повинні виховувати наших дітей, прищеплювати їм почуття гордості за свою країну.

Тож, нехай громадська діяльність кожного з нас позначається добрими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення нашого краю, на його добробут і розквіт! Бажаю усім Вам міцного здоров’я, миру і злагоди, глибокої віри у гідне майбутнє України!

Голова Мелітопольської районної ради О.М.Мордик