image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Турботи людей літнього віку

12:48 13.02.2019

Підвищення тарифів на комунальні послуги та низькі пенсії — ці та інші проблеми порушили члени районної організації ветеранів війни, праці та дітей війни 7 лютого під час звітних зборів. Доповіла про проведену впродовж минулого року роботу голова ветеранської організації Тамара Селезньова.

Також люди літнього віку могли задати актуальні запитання заступнику голови облдержадміністрації Едуарду Гугніну, який був присутній на зборах. Найбільше ветеранів непокоїло закриття поштових відділень у селах, бо тоді невідомо, де отримуватимуть пенсію. В свою чергу Едуард Гугнін запевнив, що ніяких затримок у нарахуванні пенсій не буде.

Також активісти цікавилися, чи діє в області програма пільгового зубного протезування для ветеранів. На це питання обласний очільник відповів, що, на жаль, кошти на ці потреби не виділяються.

— У нас немає жодної стоматологічної клініки обласного рівня, яка б займалася цим, тому виділяти кошти ми не можемо. В містах є стоматології, які можуть цим займатися. В Запорізькій області діє дві програми, які безкоштовні для різних категорій населення, в тому числі, пенсіонерів. Це заміна кришталика ока та суглобів, — уточнив Едуард Гугнін.

До ветеранів звернулися голова Мелітопольської райради Олександр Мордик та голова райдержадміністрації Сергій Селевич, які високо оцінили роботу організації та зазначили, що більшість ветеранів, незважаючи на свій поважний вік, і досі ведуть активну громадську діяльність.

Змістовними були пояснення начальника Мелітопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду Світлани Христової щодо особливостей підвищення пенсій у березні.

По завершенні обговорень ветерани визначили завдання на поточний рік, а також визнали роботу організації впродовж 2018 року задовільною.