image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

У мові і минуле й майбуття, у ній народу суть його життя

10:00 21.02.2019

19 лютого відзначають День рідної мови. Мелітополь – багатонаціональне місто в якому протягом багатьох століть живуть у мирі та злагоді представники більш ніж 120 народностей. У кожного народу є свої особливості, свої традиції, своя мова.

Сьогодні в центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова був проведений Folkday «У мові і минуле й майбуття, у ній народу суть його життя» для студентів Мелітопольського училища культури. Зустріч була присвячена культурі та мові одного з наймалочислених народів, що проживають на території України – караїмам. Гості зустрічі заслухали інформацію про історію караїмів, їх віру та культуру, та зустрілись з почесним членом караїмської спілки, педагогом, викладачем караїмської мови, старійшиною караїмської спілки м. Мелітополя – Софією Геліївною Ялпачик. Софія Ялпачик ознайомила присутніх зі своєю книгою «Пусть зазвучит родной язык», з особливостями караїмської мови та з діяльністю караїмської спілки та фольклорного ансамблю «Джамаат».

Усі охочі могли ознайомитись з науковою літературою про караїмів, художньою літературою на караїмській мові та книжками, що допоможуть у вивченні цієї мови.