image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Зустріч з воїном-афганцем Олександром Півнем

Згідно з Указом Президента України щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня у 1989 році після десятирічної війни було завершено виведення радянських військ з Афганістану.

26 лютого в Центральній бібліотеці імені М. Ю. Лермонтова була організована зустріч з воїном-афганцем Олександром Півнем.Це людина, яка знає про війну в Афганістані не з чуток.Він був у самому вирі подій, там, де стріляють гори, де поруч надійні друзі, що ризикуючи власним життям,готовідопомогти товаришу в біді.

Олександр Півень — автор книжок«Черно-белая война» та «Человек пришел с войны»,заснованих на реальних подіяхвійни в Афганістані.

Він розповідав про бойові завдання, про свій батальйон,про своїх товаришів. Потрапивши на палаючу афганську землю, мужні воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу. Багатьом із них ніколи вже не повернутися до рідної хати, не побачити ні рідних, ні неба, ні гарної землі.

Цікава та прониклива оповідь Олександра не залишила байдужим нікого з присутніх.

Бібліотекарі в хронологічному порядку розповіли короткі історичні довідки про війни і збройні конфлікти, в яких брали участь українські військовослужбовці. Також були представлені і основні етапи афганської війни по рокам.

Окрасою заходу став мелітопольський бард СергійРябінін,який виконував пісні на воєнну тематику.

Всі присутні вшанували загиблих в Афганістані хвилиною мовчання.Не повинна згаснути пам’ять про тих, хто чесно і мужньо виконував свій солдатський обов’язок.