image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привезли подарунки морським піхотинцям

11:50 27.03.2019

Морських піхотинців з передової відвели до Мелітополя на відпочинок, 21 березня, минулого четверга, з ними зустрілися редактор міськрайонної газети «Новий день» Діляра Кудусова та редактор КП «Студія «Мелітопольський район» МРР Олександр Андрущенко.

Представники ЗМІ поспілкувалися з військовослужбовцями та привезли гостинці від редакцій і ветеранських організацій міста й району. Ветерани м. Мелітополя передали військовим морякам смаколики, яблука від підприємця Миколи Ківи, первинки районної організації ветеранів війни, праці і дітей війни дружньо підготували різні побутові та теплі речі, відомий наш поет та письменник, а також волонтер Олег Гончаренко зробив комплект складного столу зі стільцями. Задля транспортування речей автомобіль надала Мелітопольська районна рада.

Чергову зустріч з морпіхами допомогла провести наша землячка та колега, представник прес-служби батальйону Лариса Мала.

Перша така зустріч з ними відбулася минулого року, коли воїни були на позиціях близько сіл Водяне та Гнутове. Слід відзначити, що для ветерана журналістики Олександра Андрущенка це особливі зустрічі. Він, капітан другого рангу у відставці, провів для флотських друзів презентацію своєї збірки віршів «Небесні кобзарі», серед яких чимало присвячено військовим морякам, подіям узоні АТО. Олександр Онисимович розповів про свою службу на Тихоокеанському флоті, відповів на запитання бійців та вручив бажаючим свої книжки з авторськими автографами.

«Привезли яблука, деякі необхідні у побуті речі, мої книжки. Умови у воїнів — не барські. Але налаштовані вони оптимістично. Почитав хлопцям свої вірші. Начебто сподобались,» — розповів про зустріч Олександр Андрущенко на своїй сторінці в Фейсбук.