image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Пригадали традиції Великодня

25 квітня в КЗ «Терпіннівська спеціальна загаль-ноосвітня школа-інтернат» ЗОР було проведено за участю учнів та батьків загальношкільний виховний захід «Великодні свята в Україні».

В ньому взяли участь вчителі, учні й батьки. Розпочався захід звучанням церковного святкового дзвону. Присутнім розповіли про традиції, які супроводжують найбільше християнське свято, зокрема, про Вербну неділю. Потім пригадали про повір’я українців, що стосуються кожного дня останнього тижня перед Великоднем; наводились цікаві факти про свято, історію походження української писанки, значення основних ліній, візерунків та кольорів.

Виховний захід відвідав настоятель Свято-Покровського храму села Терпіння протоієрей Олексій Кляхін. Протоієрей привітав усіх присутніх з Великоднем, розповів учням історію цього величного свята, а також про значення Воскресіння Христового. Особливе місце у виступі було відведено символу Великодніх свят — писанкам.

Підготувалися до заходу і учні, вони читали вірші про Великдень, співали пісні, розказували легенди і приказки.

По завершенню заходу протоієрей побажав всім учасникам освітнього процесу з ретельністю та старанністю, з Божою допомогою освоювати і вдосконалювати знання. А батькам і вчителям нагадав, щоб вони з великим терпінням і самозреченням допомагали своїм дітям у навчанні.