image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День пам’яті та примирення

8 та 9 травня в Україні, так само як у світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чи є життя було обірвано на сил лям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

За традицією в ці дні школярі  відвідують ветеранів та учасників бойових дій, надсилають вітальні листівки, запрошують в гості до спілкування, надають посильну допомогу

І ось в  переддень свята учні 2 класу відвідали  88 річного Дем’яненка Миколу Михайловича. Теплою і зворушливою  була ця зустріч. Розчулені і схвильовані  діти  запитували і запитували, здавалось, що на мить ми всі стали свідками тих подій.  Сповнені гордістю, що поруч з ними живуть люди, які дають наснаги і впевненості в завтрашнім дні, школярі повертались в родини, де ще довго було чути відлуння цієї зустрічі.

Ви захистили нас. Ви дали нам життя,

Путівку у майбутнє,що ми маєм!

А ми прийдем не раз і ще до Вас

І свічку пам’яті воскову ми розпалим.