image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дочекалися — обласні депутати приїдуть в села

10:16 21.06.2019

Обласні депутати від Мелітопольського району, нарешті, вирішили попрацювати. Нагадаємо, всього їх троє, і всі представляють політичну партію «Опозиційний блок».

Нагадаємо, наразі інтереси громади району в обласній раді лобіюють Валерій Горбань, Олег Буряк та Ігор Черняк.

Після нарікань районних народних обранців на погану роботу колег, останні проведуть виїзні прийоми та роздадуть матеріальну допомогу тим мешканцям сіл, які її особливо потребують. Про це під час засідання координаційної ради при голові райради оголосила депутатка Оксана В’юник. В той же час, вона зазначила, що нібито депутати і так працювали, але селяни до них рідко зверталися.

— На даний момент ці кошти (гроші депутатського фонду на матеріальну допомогу — прим. автора) в районі розподілялися погано, але вони розподілялися. В місті була і є, і діє громадська приймальня обласних депутатів, яку очолює Юрій Олегович Єсипенко. Сюди люди могли звертатися, але місто було більш активним, з району приходили дуже рідко на прийом, — розпочала з пояснень депутатка.

Та сільські голови були обурені такою інформацією і не стримували своїх емо- цій, бо на місцях облас- них депутатів майже не бачили.

— Я з Буряком розмовляю через тиждень, вони зараз нікого не фінансують, умовляла дати хоч по дві тисячі гривень, бо є на території тяжко хворі діти, які цих коштів потребують. Вони (обласні депутати — прим. автора) з лютого нікого не фінансують, гроші ніхто не дає, — зауважила Терпіннівський сільський голова Наталя Овсяннікова.

— Єсипенко є такий і Горбань, може, знаєте. Так вони мені кажуть, що 8 травня приїдемо, знайди 4 людини хворих, щоб надати їм допомогу, нехай напишуть заяви. Я з людьми поговорив, заяви вони написали, а ніхто не приїхав, — висловив своє обурення Мордвинівський сільський голова Олександр Хищенко.

Теперішню активність народних обранців місцеві очільники пов’язують із наближенням виборів.

Голова Мелітопольської районної ради Олександр Мордик також зауважив, що поведінка обласних колег досить нелогічна — гроші депутатського фонду вони направляли куди завгодно, а не на розвиток району. З цього переліку вигідно вирізняється лише Валерій Горбань, який кошти направляв в район, але вкладав фінанси лише у вирішення проблем Костянтинівки.

Слід звернути увагу виборців на те, що згідно законом України «Про статус депутатів місцевих рад», у виборчому окрузі депутати повинні підтримувати зв’язок із виборцями, а також підприємствами на цих територіях, не рідше одного разу на півріччя народний обранець має інформувати про виконання доручень громадян. Кажучи іншими словами, не виборець повинен їхати у громадську приймальню у Мелітополь, а народні обранці мають особисто відвідувати села та цікавитися проблемами їх мешканців. І це є їх прямим обов’язком перед людьми, а не великою послугою.