image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітаємо футболістів Мелітопольського району

10:46 24.07.2019

18-19 липня на стадіоні «Спартак» проходив щорічний турнір з футболу пам’яті Олега Олексенка. В змаганнях взяли участь чотири найсильнішіх футбольніх колективи: «Мелітопольська черешня», «КТМ», «Колос» (Приазовський район) та збірна команда Мелітопольського району.

У першому матчі наша команда здолала приазовський «Колос» з рахунком 4:3, а «Мелітопольська черешня» перемогла «КТМ».

Команда Мелітопольського району вигравала до 70-ї хвилини матчу з рахунком 2:0, але підсумок основного часу гри 2:2, і лише в серії післяматчевих пенальті наша команда поступилася з рахунком 9:10 команді «Мелітопольська черешня» у фіналі Кубка Олега Олексенка.

Капітана команди Мелітопольського району Михайла Маринова було визнано кращим захисником турніру, а Сергія Беззубенка з Новгородківки — найкращим напівзахисником.

Всі команди були нагороджені дипломами, грамотами, грошовими преміями та смачними призами від спонсорів турніру.

Федерація футболу Мелітопольського району та КЗ «РЦФЗН «Спорт для всіх» дякує футболістам Костянтинівки, Новгородківки, Вознесенки, ОТГ Мирне, Садового, Новобогданівської ОТГ, а також керівнику футбольної команди Новобогданівки В.І.Чернякову за допомогу в формуванні збірної команди Мелітопольського району та підвезення гравців.

Андрій ЛІННИК