image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

З Днем народження, рідне село!

21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, традиційно відзначає свій День народження наше рідне село Новобогданівка. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

Свято розпочалося з богослужіння у Храмі в ім’я Різдва Пресвятої Богородиці, де відбулася і святкова трапеза.

У Новобогданівському будинку культури гостей чекав яскравий концерт творчих колективів села та гостей «Мій рідний край — моє кохання, моя земля — моє надбання!». Із теплими словами до своїх односельців звернувся сільський голова Дмитро Хлистун. Вітаючи односельчан зі святом, Дмитро Петрович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села. З найтеплішими побажаннями звернувся до громади Євген Васильович Любцов, помічник народного депутата Верховної Ради Мінько С.А., який побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Під час урочистостей традиційно вітали найактивніших та найкращих представників громади. Слова вітання прозвучали і найстарішим жителям села, і наймолодшим, які народилися цього року, багатодітним сім’ям. Не обійшли теплим словом вчителів, медичних працівників, листонош, продавців, залізничників, працівників соціальної сфери, односельців-умільців і всіх тих, кого доля пов’язала із Новобогданівкою, кому не байдужі селянські клопоти.

Насиченою і цікавою в цей день була програма спортивних заходів за активної участі молоді села. На стадіоні відбувся товариський матч з міні-футболу між збірними ветеранів та учнівської молоді, де одержало перемогу молоде покоління. Переміг досвід ветеранів на змаганнях з волейболу серед дівчат-випускниць минулорічних команд та теперішньою командою закладу освіти. Всі учасники були нагороджені почесними грамотами від сільського голови, а переможці отримали медалі та кубки.

Щоб свято пройшло на високому рівні й надовго всім запам’яталось були залучені працівники закладів культури та соціальної сфери, талановиті та видатні жителі нашої громади. Вони спланували захід заздалегідь і добре попрацювали, як організатори його проведення. Зі словами вдячності хочеться звернутися до гостей, які подарували нашому селу яскраві номери художньої самодіяльності, а саме вокальній групі «Маків цвіт» (с. Зразкове), вокальній групі «Мальви» (с. Марьянівка), вокальному ансамблю «Берегиня» (с. Плодородне) та вокалістам з с. Марьянівка Людмилі Рекрут та Людмилі Матюхі.

Також для дітей була організована ігрова програма з цікавими призами. Працювали виїзні кафе. Приємним завершенням цьогорічного святкування стала дискотека та яскравий феєрверк.

Марина ЧЕРНЯЄВА, спеціаліст з освіти та культури Новобогданівської ОТГ